RailGalleryUa
Залізнична
фотогалерея
База даних
Серії та моделі
Зміни в базі даних рухомого складу
Нерозпізнаний рухомий склад
Невідомі місця зйомки
Фотогалерея
Галереї
Прямий ефір
Черга
Оновлення
Фото за 24 години
Фото за 48 годин
Фото за 72 години
Відеокаталог
Коментарі
Довідка
Статті
Правила сайту
Правила відеокаталогу
Зауваження до фотографій
Форум
Спільнота
Блоги
Зустрічі користувачів
Пошук
Зображення
Рухомий склад
Користувачі
Коментарі
Увійти
Реєстрація
Поиск
Изображения
·
Подвижной состав
·
Пользователи
·
Комментарии
Наименование:
точное соответствие
Сетевой номер:
точное соответствие
Дорога:
(не имеет значения)
(без привязки к дороге)
DB - Deutsche Bundesbahn (1994)
DB Cargo
DB Fernverkehr
DB Regio
DR - Deutsche Reichsbahn (DDR)
DRB - Deutsche Bundesbahn
Privatbahnen in Deutschland
Німеччина, інше
Edelaraudtee
Eesti, eravedajad
Elron
Trenitalia S.p.A.
Privātie pārvadātāji
Latvijas dzelzceļš
Lietuvos Geležinkeliai
Privačių Vežėjų
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút
Magyar Államvasutak
MÁV-START
MÁV-TRAKCIÓ
Угорщина, інші компанії
Calea Ferată Transnistreană
Calea Ferată din Moldova
Grójecka Kolej Wąskotorowa
Koleje Mazowieckie
PKP Cargo
PKP Intercity
PolRegio
Polska
Polska, inne firmy
CFR Călători
CFR Marfă
Інші компанії
Slovenske železnice
Slovensko, ostatné spoločnosti
Železničná spoločnosť Cargo Slovakia
Železničná spoločnosť Slovensko
Швеція, інші компанії
TCDD Taşımacılık
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları
US railroads
Jindřichohradecké místní dráhy
Národní technické muzeum
Severočeské Doly - Kolejová doprava
Slezské zemské dráhy
Správa železniční dopravní cesty
ČD Cargo
Česko
Česko, ostatní společnosti
České dráhy
Οργανισμός Σιδηροδρόμων Ελλάδας
Беларуская чыгунка
Болгарські залізниці
Российские железные дороги
Донецька філія УЗ
Донецька філія УЗ (окупована)
КП «Київпастранс»
Львівська філія УЗ
Одеська філія УЗ
Придніпровська філія УЗ
Придніпровська філія УЗ (окупована)
Приміська пасажирська компанія
Південна філія УЗ
Південно-Західна філія УЗ
Ремонтні заводи залізничного рухомого складу
Служби колійного господарства
Україна, Інше
Українська залізнична швидкісна компанія
Івано-Франківська область
Автономна Республіка Крим
Волинська область
Вінницька область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ»
Рівненська область
Сумська область
ТОВ СП «Нібулон»
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Грузинська залізниця
Грузинська залізниця (окупована)
Приписка:
(не имеет значения)
Модель:
+
Інше
+
Спеціальна техніка
▪
RM80UKR
+
Колієвимірювальна та дефектоскопічна техніка
▪
EM120
▪
EM140
▪
АДЭ1
▪
АДЭ1, МТКП
▪
АДЭ2С
▪
АДЭ3, СВКП
▪
АМД1
▪
АМД2
▪
АМД3
▪
АМДС
▪
СУПДК Север
+
Колієремонтна техніка верхньої будови колії
▪
08-16 SP
▪
08-475 UNIMAT 4S
▪
09-16 CSM
▪
09-32 CSM (КПРМЗ)
▪
09-32 CSM (СКМЗ)
▪
BR1T
▪
DGS62N
▪
DGS90N
▪
Duomatic 08-32
▪
Duomatic 09-32 CSM
▪
DYNAMIC STOPFEXPRESS 09-3X
▪
GWM110
▪
Mark VI
▪
MRT2
▪
PUMA2000
▪
RR16PDR
▪
RR40MF
▪
RR48HP
▪
UNIMAT 08-275/3S
▪
UNIMAT 08-275/3S (КПРМЗ)
▪
UNIMAT COMPACT 08-16 Strait
▪
UNIMAT COMPACT 08-32/3S
▪
URR96-10/B
▪
ВПО-2-3000
▪
ВПО-3-3000
▪
ВПО3000
▪
ВПР02, ВПР02К
▪
ВПР02М
▪
ВПР02С
▪
ВПР03
▪
ВПР04
▪
ВПР1200
▪
ВПР300У
▪
ВПРС-Л
▪
ВПРС-М
▪
ВПРС-П
▪
ВПРС-ПМ
▪
ВПРС02
▪
ВПРС02С
▪
ВПРС03
▪
ВПРС05
▪
ВПРС10
▪
ВПРС500
▪
ДКМ1
▪
ДКМ2
▪
ДСП
▪
ДСП-С, ДСП-С4, ДСП-С6
▪
КРС1
▪
МДС
▪
МЗШ
▪
МПРМ
▪
МПРП
▪
МПРП-С
▪
МПРС
▪
МПШ1
▪
МСП
▪
МСШУ3
▪
МСШУ4
▪
МСШУ5
▪
ПМА-С
▪
ПМА1
▪
ПМГ, ПМГ1М
▪
ППГ1М
▪
ППРМ
▪
ПРБ
▪
ПРМ-Р
▪
ПРМ1
▪
ПРМ3
▪
ПРМ3М (ИМЗ)
▪
ПРМ3М (КМЗ)
▪
ПРМ5ПМ
▪
ПРСМ3
▪
ПРСМ4
▪
ПРСМ5
▪
ПРСМ6
▪
Р2000
▪
РШП12С
▪
РШП48
▪
РШП48К
▪
СПП
▪
ШПМ02
▪
ШПМ4Б
▪
ЭЛБ1
▪
ЭЛБ3
▪
ЭЛБ3Л
▪
ЭЛБ3МК
▪
ЭЛБ3ТС
▪
ЭЛБ4
+
Колієремонтна техніка нижньої будови колії
▪
BDS200
▪
KBR875
▪
OT400
▪
RM2002
▪
RM76UHR
▪
RM80UHR
▪
RM80UHR (Тихвин)
▪
RM95RF
▪
SPZ5
▪
SSP110SW
▪
SVP-74
▪
USP 2000 SWS
▪
USP2005SW
▪
ZT250A
▪
ZT250S.10
▪
ZTU300
▪
БУМ
▪
БУМ1М
▪
ЗУБ
▪
МБ
▪
МКТ
▪
МКТ1П
▪
МНК1
▪
ПБ
▪
ПБ01, ПБ01Л
▪
РБ
▪
СЗП600Р
▪
СЧ600
▪
СЧ601
▪
СЧУ800
▪
УБРМ1
▪
ЩОМ-МФ
▪
ЩОМ1200
▪
ЩОМ3У
▪
ЩОМ4
▪
ЩОМ6Б
▪
ЩОМ6Р
▪
ЩОМ6У
▪
ЩОМ700
+
Крани на залізничному ходу
▪
5E (УЖКП-1.5)
▪
EDK1000
▪
EDK1000/2
▪
EDK1000/4
▪
EDK2000
▪
EDK25
▪
EDK300
▪
EDK300/2
▪
EDK300/5
▪
EDK50
▪
EDK500
▪
EDK80
▪
KGT-4RS
▪
PWM15
▪
THG630 Ugol
▪
UNO80
▪
WM10
▪
WM15A
▪
WM15A.10
▪
WM15S.12
▪
WM15S.13
▪
WM15S.30
▪
АГД1А
▪
АГД1М
▪
АГМс
▪
АГМс-Д
▪
АГМс-М
▪
АГМс-П
▪
АГМс-ТМ
▪
АГМу
▪
АЛг
▪
АМВ
▪
ГЭПК130
▪
Д2 кран
▪
ДГКу
▪
ДГКуУ1
▪
ДКК50
▪
К-103
▪
КДВ15п
▪
КДЭ151
▪
КДЭ161
▪
КДЭ162
▪
КДЭ163
▪
КДЭ251
▪
КДЭ253
▪
КЖ1471
▪
КЖ1572
▪
КЖ461
▪
КЖ462
▪
КЖ472
▪
КЖ561
▪
КЖ562
▪
КЖ661
▪
КЖ662
▪
КЖ971
▪
КЖГ10
▪
КЖДЭ16
▪
КЖДЭ25
▪
КЖДЭ4-25
▪
КЖС16
▪
КМ16
▪
МПБ
▪
МПТ-Г
▪
МПТ4
▪
МПТ6
▪
МПТС1
▪
ПК-ЦУМЗ-15
▪
ПК6
▪
ПРЛ4
▪
СОКОЛ-60.01
▪
СОКОЛ-80.01
▪
УК25, УК25/9, УК25/9-18
▪
УК25/25
▪
УК25/28СП
▪
УК25/9-18МП
▪
УК25СП
+
Прибиральна техніка
▪
411S
▪
PLT500
▪
RAILVAC FATRA 17000
▪
SP93R
▪
МВУ18000
▪
МОК
▪
МОП
▪
ПОМ
▪
ПОМ (2)
▪
ПС2А
▪
ПСС1
▪
РОМ3М
▪
СДП
▪
СДП1
▪
СДП3
▪
СДПМ2
▪
СМ2
▪
СМ5
▪
СМ7
▪
СПО
▪
СПУ-У, СПУ-Н
▪
СС1
▪
СС1М
▪
СС1Мк
▪
СС3
▪
УМ
▪
УМ1
▪
УМС
▪
ФРЭС2
▪
ЦУМЗ снегоочиститель
▪
ЦУМЗ снегоуборочная машина
▪
ЭСО-Щ
▪
ЭСО3 (БРС)
+
Самохідні електрогенератори та зарядні станції
▪
PA300
▪
PA400
▪
ПТМ630
▪
ТЭС1000
▪
ТЭУ400
▪
ТЭУ630
+
Техніка з обслуговування контактної мережі
▪
711.2 (IFO 57.44)
▪
PUSIO.13
▪
VMT 850
▪
VMT 863C
▪
АВСЭ
▪
АВФ1
▪
АГВ
▪
АГВМ
▪
АДМ
▪
АДМ1
▪
АДМ1КС
▪
АДМ1С
▪
АДМс
▪
АДМскм
▪
АКС1
▪
АМЭ2
▪
ВСМ
▪
ДМС
▪
ДМСу
▪
КБЖ1
▪
МРКС1А
▪
МС1
▪
ПСМ1
▪
РП
▪
СПМ
▪
ССММ КС
+
Техніка комбінованого ходу
▪
Tka8
▪
UST79S
▪
ГМД2
+
Транспортери
▪
14-T001
▪
14-Т006
+
Автомотриси та рейкові автобуси
▪
214M
▪
214Ma
▪
214Mb
▪
350
▪
401M
▪
5047
▪
5081
▪
610М
▪
611M
▪
620М
▪
627
▪
811, 810, 809 (M 152.0)
▪
812
▪
830 (M 262.0)
▪
831
▪
842 (M 273.2)
▪
850 (M 286.0)
▪
851 (M 286.1)
▪
853 (M 296.1)
▪
854
▪
892 (M 153.0)
▪
A20D-P
▪
ALn 663
▪
ALn 776
▪
Bdtax785
▪
Bzmot
▪
Class 77
▪
DH1
▪
Dm12
▪
Dm7
▪
DR1000
▪
ETA/ESA 150 (515/815)
▪
LVR2000
▪
MUV71
▪
MZS
▪
Regio-Shuttle RS1
▪
SN52
▪
SPA66 (SN81)
▪
Stadler Regio-Shuttle RS1
▪
VT 31–35
▪
VT2.09 (771/772)
▪
X 73500 / VT 641
▪
X16/X17
▪
X626
▪
АГМу
▪
АГП1, АГС1
▪
АГС1Ш
▪
АДС1
▪
АМ1 (ТУ8П)
▪
АМ2
▪
АМ3
▪
АР1
▪
АР2
▪
АРВ1
▪
АС01
▪
АС1А
▪
АС3М
▪
АС4
▪
АС5
▪
АС5Д
▪
АСГ30
▪
АСГ30П
▪
АСД1
▪
АСД1Ш
▪
АСЭ1
▪
АЧ0
▪
АЧ2
▪
АЧС2
▪
АЯ4Д
▪
МГМ
▪
МД-РУ
▪
МД-РУ-С
▪
МПТ6
▪
ПД1
▪
РА1
▪
РСМ1
▪
Уа
▪
ЭДС1Р
▪
Вантажні вагони
+
Газотурбовози
▪
Г1
▪
ГП1
▪
ГТ1
▪
ГТ101
▪
ГТ1h
▪
ГЭМ10
▪
ТГЭМ10
▪
ТЭМГ1
+
Дизель-поїзди
▪
0450
▪
1003
▪
211M
▪
212M
▪
213M
▪
213Ma
▪
218M
▪
218Ma
▪
218Mb
▪
218Mc
▪
218Md
▪
219M
▪
220M
▪
221M
▪
401М
▪
5045 / 5145
▪
611
▪
612
▪
614/914
▪
628/928 (ARR 845/945)
▪
630М
▪
730M/731M
▪
760М (ДП6)
▪
813/913
▪
814.2 "Regionova Trio"
▪
814/914 "Regionova"
▪
840
▪
861 (REGIOMOVER)
▪
ADH11
▪
Alstom Coradia LINT
▪
Alstom Coradia Meridian «Minuetto» (DMU)
▪
Bftn791
▪
Bombardier Itino
▪
Bombardier Talent (DMU)
▪
D1M
▪
DH2
▪
DM15000
▪
DR1AC
▪
GEC-ALSTOM Push-Pull
▪
HŽ 7121
▪
IC3
▪
IE 22000 Class
▪
JŽ 802 / CP 9700
▪
LINT41
▪
MAN2000
▪
MR/MRD
▪
MT 5200
▪
RegioSwinger
▪
SA139 (844 «RegioShark», BR632/BR633)
▪
Siemens Desiro Classic (DMU)
▪
Siemens Viaggio Light
▪
Stadler FLIRT (DMU)
▪
Stadler GTW (DMU)
▪
VT614+VT914
▪
VT98
▪
X 4500
▪
X 4750 / X 4790
▪
X 76500
▪
XBD
▪
XRABx
▪
Д, Д1
▪
Д2
▪
ДДБ1
▪
ДЕЛ01
▪
ДЕЛ02
▪
ДЛ2
▪
ДП
▪
ДП-С
▪
ДПКр2 «Обрій»
▪
ДПКр3
▪
ДПЛ1
▪
ДПЛ2
▪
ДПМ1
▪
ДР1
▪
ДР1А
▪
ДР1Б
▪
ДР1П
▪
ДР2
▪
ДР6
▪
ДРБ1
▪
ДРБ2 (63-550)
▪
ДТ116
▪
ДШ2
▪
МДП
▪
МДП4
▪
РА2
▪
РА3
+
Електропоїзди
+
Електропоїзди двосистемні
▪
378 Capitalstar
▪
ALe/ALn 501-ALe/ALn 502
▪
AM96/MS96 #441-490
▪
Bombardier Flexity Link
▪
Bombardier Talent (EMU)
▪
Coradia Duplex
▪
EJ671
▪
EJ675
▪
EN97 (33WE)
▪
ET / X31K / X32K
▪
ETR 470
▪
ETR 500
▪
HRCS2
▪
Mat '54 Benelux
▪
RES
▪
Siemens Desiro ML
▪
Siemens Desiro RUS «Ласточка»
▪
Siemens Velaro RUS B2 «Сапсан»
▪
Škoda 7Ev (class 640/650/660) «RegioPanter»
▪
Stadler FLIRT (EMU)
▪
Talgo 250 (RENFE Series 130)
▪
TGV Atlantique
▪
TGV Duplex / Dasye
▪
TGV Reseau / Thalys PBA
▪
TGV Sud-Est
▪
X2
▪
Z 23500
▪
Z 27500
▪
Z 50000
▪
ЕКр1 «Тарпан»
▪
См3
▪
Ср
▪
ЭД1
▪
ЭД4ДК
▪
ЭС1П
▪
ЭС250
+
Електропоїзди змінного струму
▪
215M
▪
2240
▪
2300
▪
308B
▪
4010/6010
▪
4020
▪
422
▪
423
▪
425 / 426
▪
430
▪
Alfa Pendular
▪
Alstom Coradia Continental
▪
Alstom Coradia Nordic (X60 / X61 / X62)
▪
Alstom Coradia X3
▪
BM69
▪
Bombardier Talent (EMU)
▪
CIÉ 8100 Class
▪
CRH3C
▪
E14000
▪
E32000
▪
E8000
▪
EJ575
▪
ETR 600
▪
EW58
▪
EW60
▪
FLIRT 3
▪
FLIRT Traverso
▪
ICE 1
▪
ICE 2
▪
ICE 3
▪
ICE 4
▪
ICE T
▪
IR4
▪
M 4000
▪
M IXa, M X, M Xa,
▪
N700 Shinkansen
▪
NSB type 69 (BM69)
▪
NSB type 73
▪
SGMm-3
▪
Siemens Desiro HC
▪
Siemens Desiro ML
▪
Siemens Desiro UK
▪
Sm1
▪
Sm2
▪
Sm4
▪
SNCF Z 11500 / CFL 2000
▪
Stadler FLIRT (EMU)
▪
Stadler GTW (EMU)
▪
Stadler KISS
▪
Stadler SPATZ
▪
Talent 2 EMU
▪
Talgo 250 «Afrosiyob»
▪
VIRM-IV
▪
X10/X11/X12/X14
▪
X10p
▪
Z 6100
▪
ЕПЛ9Т
▪
ЭД9М, ЭД9МК
▪
ЭД9Т
▪
ЭД9Э
▪
ЭМ9
▪
ЭН3
▪
ЭП3Д
▪
ЭПм
▪
ЭР11
▪
ЭР25
▪
ЭР29
▪
ЭР31
▪
ЭР33
▪
ЭР35
▪
ЭР7
▪
ЭР9
▪
ЭР9Е
▪
ЭР9М
▪
ЭР9П
▪
ЭР9Т
+
Електропоїзди комбінованого типу (з ДГУ)
▪
Talgo 250 (RENFE Series 730)
▪
ДТ1
+
Електропоїзди на магнітній подушці
▪
SMT
+
Електропоїзди постійного струму
▪
27WE
▪
35WE
▪
425.95
▪
444.500/448/448R
▪
450/451
▪
451 (EM 475.1)
▪
452 (EM 475.2)
▪
460 (EM 488.0)
▪
560 (SM487.0, SM488.0)
▪
ALe 426/506 TAF
▪
ALe 801/940
▪
AM39-AM79
▪
AM80/AM82/AM83
▪
AM96/MS96 #501-570
▪
Civia
▪
ČSD 29.0 / ZSSK 405.95
▪
E84
▪
ED72
▪
ED73
▪
ED74
▪
EJ471
▪
EMU 89.0 / 420.95
▪
EN100 (39WE)
▪
EN57
▪
EN61 (14WE)
▪
EN62 (21WE)
▪
EN63 / EN63A / ETR (36WE/36WEa/36WEb)
▪
EN64
▪
EN71
▪
EN76 (22WE)
▪
EN77 (32WE)
▪
EN78 / ED78 (31WE)
▪
EN79 (45WE)
▪
EN96 (34WE)
▪
EN98 (37WE)
▪
ET/EB167
▪
ETR 450
▪
FLIRT 3
▪
Highliner II
▪
ICM (Intercity Materieel)
▪
LEW MX és MXA
▪
Mat '54 EID-2/EID-4
▪
Mat '64 - Plan V / Plan T
▪
MRP236
▪
SGM (Stadsgewestelijk Materieel)
▪
Shin-Keisei 8800 series
▪
Shin-Keisei 8900 series
▪
Siemens Desiro Classic (EMU)
▪
Siemens Velaro RUS B1 «Сапсан»
▪
Škoda 7Ev (class 440) «RegioPanter»
▪
Sm3 «Pendolino»
▪
Sm6 «Allegro»
▪
Stadler FLIRT (EMU)
▪
Stadler FLIRT ETR-350
▪
Stadler GTW (EMU)
▪
UT213
▪
UT440 / UT440R / UT470 / UT440MC / seria 2100 CPTM
▪
VIRM
▪
Z 5600
▪
ЕПЛ2Т
▪
Св, Сд
▪
СМ3
▪
Ср3
▪
ЭГ2Тв
▪
ЭГЭ2Тв
▪
ЭД2Т
▪
ЭД4, ЭД4М, ЭД4МК
▪
ЭД4МКМ-АЭРО
▪
ЭД4Э
▪
ЭД6
▪
ЭМ2
▪
ЭМ2И
▪
ЭМ4
▪
ЭП2Д
▪
ЭП2ТВ
▪
ЭР1
▪
ЭР10
▪
ЭР12
▪
ЭР2
▪
ЭР200
▪
ЭР22
▪
ЭР2Р
▪
ЭР2Т
▪
ЭР6
▪
ЭС2Г "Ласточка"
▪
ЭС2ГП
▪
ЭТ2 (мод. Л, М, МЛ, МРЛ)
▪
ЭТ2Р
▪
ЭТ2ЭМ
▪
ЭТ4А
▪
ЭТ4Э
▪
ЭШ2
+
Електропоїзди трисистемні
▪
680
▪
Acela Express
▪
ED250
▪
FLIRT 3
▪
ICE 3M
▪
TGV 2N2
▪
TGV POS
▪
TGV Sud-Est
▪
TGV TMST (Eurostar)
+
Електропоїзди чотирисистемні
▪
ETR1000
▪
Eurostar e320
▪
ICE 4
▪
ICE Velaro D
▪
TGV PBKA (Thalys)
+
Контактно-акумуляторні поїзди
+
Siemens Mireo
▪
Mireo Plus B
▪
Mireo Plus H
▪
Mireo Smart
+
Магістральні електровози
+
Двосистемні електровози
+
11
▪
111Db
▪
111Deb
▪
181 (E310)
▪
2ЭВ120
▪
350 (ES 499.0)
▪
361 (E 499.3)
▪
362
▪
363 (ES 499.1)
▪
BB 25500
▪
E.402B
▪
E403
▪
ES64U2
▪
Siemens Vectron AC
▪
Transmontana
▪
TRAXX F140 AC
▪
TRAXX F140 AC1
▪
TRAXX F140 AC2
▪
TRAXX F140 AC3
▪
TRAXX F160 AC3
▪
TRAXX P140 AC
▪
TRAXX P160 AC1
▪
TRAXX P160 AC2
▪
TRAXX P160 AC3
▪
TRAXX P160 MS3
▪
ВЛ82, ВЛ82М
▪
ЧС5
▪
ЭП10
▪
ЭП20
+
Електровози змінного струму
▪
060-EA / LE 5100 (class 40/41/42) / БДЖ 461
▪
101
▪
1010
▪
103
▪
1042/1142
▪
1044 / 1144
▪
1080
▪
110 (E10)
▪
111
▪
1110/1110.500
▪
112 (212)
▪
120
▪
120 (Hellas Sprinter)
▪
121 (E 469.1)
▪
143
▪
151
▪
155 (250)
▪
230 (S 489.0)
▪
240 (S 499.0)
▪
242 (S 499.02)
▪
2600 / 2620
▪
263 (S 499.2)
▪
2O'ZELR
▪
2O'ZELR
▪
2O'ZUY
▪
2ВЛ60К
▪
2ЕЛ5
▪
2ЭС5
▪
2ЭС5К «Ермак»
▪
371
▪
372 (ES 499.2)
▪
3ЭС5К «Ермак»
▪
3ЭС5С
▪
42E / 42Em
▪
43
▪
44 (68E)
▪
441 / 444
▪
47
▪
4ЭС5К «Ермак»
▪
5600
▪
61 (56E)
▪
86
▪
87
▪
AZ8A
▪
BB 17000
▪
BB 22200
▪
BB 25100
▪
BB 25150
▪
BB 25200
▪
BB 26000
▪
CRRC ZHUZHOU/МЖ 443
▪
DR E 94 / DB 194(.5) / ÖBB 1020
▪
E 19 / 119
▪
E 44 / 144 / 244
▪
E.652
▪
EA3000
▪
El 17
▪
El 18
▪
ES64F
▪
Ge 4/4 III
▪
kkStB 1060 / LWP Ewl / BBÖ 1060
▪
KZ4A
▪
KZ4AC
▪
KZ4AT
▪
KZ8A
▪
O'Z-Y
▪
O'zbekiston
▪
ÖBB 4061 / ÖBB 1046 / ÖBB 1146
▪
O’ZEL
▪
Phoenix
▪
Rd
▪
Re 420, Re 421 (Re 4/4 II)
▪
Re 456
▪
Re 460 ("Lok 2000")
▪
Siemens Smartron
▪
SJ Rc
▪
SJ U
▪
Sr2
▪
Trans Montana
▪
V43 (VM-14)
▪
V63
▪
БКГ1
▪
БКГ2
▪
ВЛ40
▪
ВЛ40М
▪
ВЛ40У ЗЕРЗ
▪
ВЛ40У ЛЛРЗ
▪
ВЛ60
▪
ВЛ60 (Н6О)
▪
ВЛ61 (НО)
▪
ВЛ62 (Н62)
▪
ВЛ65
▪
ВЛ80, ВЛ80А
▪
ВЛ80В
▪
ВЛ80К
▪
ВЛ80Р
+
ВЛ80С, ВЛ80СМ, ВЛ80СК
▪
ВЛ80СК
▪
ВЛ80Т
▪
ВЛ80ТК
▪
ВЛ81
▪
ВЛ83
▪
ВЛ84
▪
ВЛ85
▪
ВЛ86Ф
▪
ДС3
▪
К
▪
Ф / Фк / Фр
▪
ЧС4
▪
ЧС4 (КРП)
▪
ЧС4Т
▪
ЧС8
▪
Э5К
▪
ЭП1, ЭП1М
▪
ЭП1П
▪
ЭП200
+
Електровози постійного струму
▪
1200
▪
122 (E 469.2)
▪
123 (E 469.3)
▪
125 (Е 469.5)
▪
130 (E 479.0)
▪
131 (E 479.1)
▪
140 (E 499.0)
▪
141 (E 499.1)
▪
150/151 (E 499.2)
▪
150/151 (E 499.2)
▪
162 (E 499.3)
▪
163 (E 499.3)
▪
181 (E 669)
▪
182 (E 669)
▪
183 (E 669.3)
▪
184.5
▪
2ВЛ23
▪
2ЕЛ4
▪
2ЕС10 «Святогор»
▪
2ЭС10 «Гранит»
▪
2ЭС4К «Дончак»
▪
2ЭС6, 3ЭС6 «Синара»
▪
2ЭС7
▪
2ЭС8, 3ЭС8
▪
3ЭС4К
▪
42 (46E)
▪
43 (63E)
▪
45 (68E)
▪
4E10
▪
4Е10/1
▪
AZ4A
▪
BB 9200
▪
BR EM2 / BR 77 / NS 1500
▪
CC 6500
▪
E 467.0
▪
E.402A
▪
E.405
▪
E.414
▪
E.444 / E.444R
▪
E.610
▪
E.632/E.633
▪
E.656
▪
E4DCU
▪
E61-64
▪
E6ACT
▪
EM10
▪
EP02
▪
EP07
▪
EP08 (102E)
▪
EP09
▪
ET21
▪
ET22
▪
ET40
▪
ET41
▪
ET42
▪
EU04
▪
EU06
▪
EU07 (303E)
▪
EU07 (4E)
▪
EU07A (303Ea)
▪
EU20
▪
HLE 27
▪
HŽ 1062 / JŽ 362
▪
PESA Gama
▪
Siemens Vectron DC
+
Skoda 33E
▪
Škoda 33E2
▪
Sr1
▪
TRAXX F140 DC
▪
TRAXX F140 DС
▪
TRAXX F160 DC
▪
TRAXX P160 DC
▪
TRAXX P160 DCP (class E.464)
▪
ВЛ10
▪
ВЛ10К
▪
ВЛ10Н
▪
ВЛ10У
▪
ВЛ10УК
▪
ВЛ11, ВЛ11.8, ВЛ11У.8
▪
ВЛ11К, ВЛ11КН
▪
ВЛ11М, ВЛ11М5, ВЛ11М6
▪
ВЛ12
▪
ВЛ15
▪
ВЛ15А
▪
ВЛ15С
▪
ВЛ19
▪
ВЛ22, ВЛ22М
▪
ВЛ23
▪
ВЛ8, ВЛ8М
▪
ДЕ1 «Україна»
▪
ПБ21
▪
С (С10)
▪
Сс
▪
ЧС1
▪
ЧС2
▪
ЧС2 (КРП ЗЕРЗ)
▪
ЧС200
▪
ЧС2К
▪
ЧС2Т
▪
ЧС3
▪
ЧС6
▪
ЧС7
▪
Э13
▪
ЭП2К
▪
Ээл
+
Трисистемні електровози
▪
380 (109E)
▪
ALP-46
▪
BB 36000
▪
E.402BF
▪
Prima EL3U/4 (BB 37000)
▪
SNCB class 13 / CFL Class 3000
+
Чотирисистемні електровози
▪
ES 64 F4
▪
ES64U4
▪
Siemens Vectron MS
▪
TRAXX F140 MS
▪
TRAXX F140 MS2
+
Магістральні тепловози
▪
2ТЭ116К
▪
2ТЭ25К2М
▪
3ТЭ25К3М
+
Вантажні тепловози
▪
JT26CW-SS / Class 59
+
060-DA
▪
111Db
▪
1930
▪
2043
▪
2050
▪
2143
▪
217 (V 162 / 753)
▪
219 (119)
▪
2M62UM
▪
2ZAGAL
▪
2М62
▪
2М62М
▪
2М62У
▪
2ТЭ109
▪
2ТЭ10В
▪
2ТЭ10Г
▪
2ТЭ10Л
▪
2ТЭ10М, 3ТЭ10М
▪
2ТЭ10МД
▪
2ТЭ10МК, 3ТЭ10МК
▪
2ТЭ10С
▪
2ТЭ10У
▪
2ТЭ10УК
▪
2ТЭ116
▪
2ТЭ116А
▪
2ТЭ116Г
▪
2ТЭ116У
▪
2ТЭ116УД
▪
2ТЭ116УМ
▪
2ТЭ116УП
▪
2ТЭ116УР
▪
2ТЭ121
▪
2ТЭ126
▪
2ТЭ130
▪
2ТЭ136
▪
2ТЭ137
▪
2ТЭ25А «Витязь»
▪
2ТЭ25АМ
▪
2ТЭ25К «Пересвет»
▪
2ТЭ25КМ
▪
2ТЭ70
▪
311D
▪
333.3
▪
3М62П
▪
3М62У
▪
3ТЭ10В
▪
3ТЭ10У
▪
3ТЭ10УК
▪
3ТЭ116У
▪
3ТЭ25К2М
▪
3ТЭ3
▪
4ТЭ10С
▪
4ТЭ130
▪
749 / 751 / 752 (T 478.1 / T 478.2)
▪
753 (T 478.3)
▪
AC45CCTE
▪
AD24C
▪
C22-7i
▪
C30-7
▪
C30-7Ai
▪
C36-7
▪
C36-7i
▪
C425
▪
C636
▪
CKD4B
▪
CKD9C
▪
CKD9E
▪
DF7G-C
▪
DF7K-C
▪
DL 110 H (БДЖ 76)
▪
Dr16
▪
Effiliner 1600 (753.6)
▪
EMD G12
▪
EMD G16
▪
EMD GP30
▪
EMD GP35
▪
EMD GP38
▪
EMD GP39
▪
EMD GP40 series
▪
EMD GP60
▪
EMD GP60
▪
EMD GP7
▪
EMD JT22CW
▪
EMD SD40
▪
EMD SD40-2
▪
EMD SD60I
▪
EMD SD60M
▪
EMD SD70ACe
▪
EMD SD70I
▪
EMD SD70M
▪
EMD SD70M-2
▪
EMD SD75I
▪
EMD SD75M
▪
EMD SD9
▪
EMD SD9043MAC
▪
FA-1
▪
FPD-7
▪
G 2000 BB
▪
G22
▪
G26CW
▪
G26CW-2
▪
G26HCW-2
▪
GE AC4400CW
▪
GE AC45CCTE
▪
GE C40-8W (Dash 8-40CW)
▪
GE C44-9W
▪
GE ES44AC
▪
GE ES44C4
▪
GE ES44DC
▪
GE ET44AC/ET44C4
▪
GMD1
▪
GR12
▪
GR12W
▪
GT22CW
▪
JT42CW
▪
JT42CWR
▪
JT42CWR-T1 / Class 66
▪
JT42CWRM
▪
LDE3500 / BR 56
▪
M62-MAV
▪
MPI MP20GP
▪
MX
▪
MX-624
▪
MY
▪
NS GP33ECO
▪
RS-11
▪
RS-3
▪
RS-32
▪
RSD15
▪
RSD16
▪
SD70
▪
Siemens Eurorunner (ER20СF)
▪
ST40
▪
ST44
▪
SU46
▪
T679
▪
TRAXX F140 DE
▪
TRAXX F140 DS
▪
UZTE16M2, UZTE16M3, UZTE16M4
▪
WDM2
▪
К62 (내연)
▪
М62, ДМ62
▪
М62М
▪
М62УМ
▪
М62УП
▪
Оэл
▪
ТГ100
▪
ТГ102
▪
ТГ106
▪
ТГ16
▪
ТГ16М
▪
ТГ21
▪
ТГ22
▪
ТЭ10
+
ТЭ109
▪
BR 132 / 232 / 233 / 234
▪
ТЭ114
▪
ТЭ114И
▪
ТЭ114К
▪
ТЭ125
▪
ТЭ127
▪
ТЭ129
▪
ТЭ136
▪
ТЭ2
▪
ТЭ3
▪
ТЭ33А
+
ТЭ33АС
▪
ТЕ33АС «Тризуб»
▪
ТЭ6
▪
ТЭ8 «Super Skid»
▪
ТЭРА1
+
Пасажирські тепловози
▪
215 (V160), 215.9, 225, 225.8 (BR215, BR215.9, BR225, BR225.8)
▪
218 (V 164)
▪
2ТЭ10УТ
▪
2ТЭП60
▪
62
▪
750, 753 (ex T478.3)
▪
750.7
▪
751 (T478.1)
▪
754 (T 478.4)
▪
757
▪
AA16 / Di3 / M61
▪
ALCO DL560C
▪
BB 67400
▪
CC 72000
▪
D.445
▪
DE22000
▪
DH1100
▪
DHM7
▪
DL 110 H (БДЖ 77)
▪
EMD E3
▪
EMD E8
▪
EMD E9
▪
EMD F3
▪
EMD F59PH
▪
EMD F7
▪
EMD FL9
▪
EMD FP7
▪
EMD FT
▪
Euro 3200
▪
Euro 4000
▪
F40PH
▪
GP7F
▪
GT22CW-2
▪
GT26CW-2
▪
J26CW
▪
JT42BW
▪
JT42CWRM
▪
LDE 2100 EGM
▪
MP32PH-Q
▪
MP36PH-3C
▪
MP36PH-3S
▪
MP40PH-3C
▪
MP54AC
▪
P42DC
▪
PESA Gama
▪
S 108a
▪
Siemens Eurorunner (ER20)
▪
Siemens Eurorunner (ER20BF)
▪
Siemens Vectron DE
▪
SP47
▪
ST45
▪
SU45
▪
Traxx P160 DE ME
▪
V 180
▪
V 200 / 220
▪
ТГП50
▪
ТЕП150
▪
ТЭ7
▪
ТЭП10 «Стрела»
▪
ТЭП10Л
▪
ТЭП33А
▪
ТЭП60
▪
ТЭП70
▪
ТЭП70БС
▪
ТЭП70К
▪
ТЭП70М
▪
ТЭП70У
▪
ТЭП75
▪
ТЭП80
▪
ТЭ50
+
Маневрові електровози
▪
1062
▪
1063
▪
110 (E458.0)
▪
111 (E 458.1)
▪
114.5
▪
1163
▪
210 (S 458.0)
▪
21Ем
▪
EMAM T80
▪
V46 (VM16)
▪
ВЛ26
▪
ВЛ41
▪
ЛАМ
▪
ТЭМ6
▪
ЧС11
▪
ЭЛ10
▪
ЭЛ20
▪
ЭЛ22
▪
ЭСУ2
▪
ЭСУ3
+
Маневрові тепловози
▪
040-DE
▪
110 (E 458.0)
▪
1400
▪
15D/16D
▪
16v1
▪
2067
▪
2068
▪
261
▪
401Da
▪
700 (T 211)
▪
703 (T 212.1)
▪
704 (T 234.0)
▪
709.5 (T 239.1)
▪
710 (T 334.0)
▪
712 (T 314)
▪
714
▪
720 (T 435.0)
▪
721 (T 458.1)
▪
724.7
▪
730 (T 457.0)
▪
740 (T 448.05)
▪
741
▪
742 (T 466.2)
▪
744
▪
770 (T 669.0)
▪
771 (T 669.1)
▪
774
▪
794
▪
797.8
▪
80
▪
82
▪
84
▪
89
▪
9D350
▪
AFB M042
▪
Alstom H3
▪
CKD6E
▪
D.255
▪
D1-D4
▪
DB Class V 90
▪
DF7G-E
▪
DH 100 / DS 100
▪
DH 360 Ca
▪
DHG 700 C
▪
DHM3/DHM4 (M46)
▪
Dr14
▪
Dv12
▪
DVM-9
▪
DVM2
▪
EMD S6-1B
▪
EMD TEBC6
▪
G 1000 BB
▪
G 1205
▪
G 1206
▪
G 800 BB / Rh2070
▪
G12
▪
G1700 BB
▪
G22U
▪
G8
▪
GA-DE 900
▪
GE B23-7
▪
GKD3B
▪
Gravita 10BB
▪
L30H
▪
L45H
▪
LDH 125
▪
LDH18
▪
LDH70 / M47
▪
Ls300
▪
Ls750H
▪
Ls800
▪
MB 10 N
▪
MDD 4-00
▪
MPI MP1500D/MK1500D
▪
MV 9
▪
NRE 3GS21B
▪
NW5m
▪
S-10
▪
SM31
▪
SM40
▪
SM41
▪
SM42
▪
SM48 (ТЭМ2А)
▪
ST48
▪
SU42
▪
T44
▪
V100
▪
V15
▪
V60
▪
V90 / 290
▪
Wls150
▪
Wls50
▪
ВМЭ1
▪
Да
▪
М-ЭС
▪
Ма
▪
МГ1 / ÖBB 2060
▪
МГ2
▪
МГ3
▪
МД54-4
▪
Муг/2
▪
Муз/4
▪
СП-ТГ
▪
СЩС
▪
СЭП4
▪
ТГК
▪
ТГК2
▪
ТГК2, ТГК2-1
▪
ТГК2М
▪
ТГМ1
▪
ТГМ11
▪
ТГМ11А
▪
ТГМ12
▪
ТГМ2 (ТГв)
▪
ТГМ23
▪
ТГМ23Б
▪
ТГМ23В
▪
ТГМ23Д
▪
ТГМ25
▪
ТГМ3, ТГМ3А, ТГМ3Б
▪
ТГМ4
▪
ТГМ40
▪
ТГМ40С
▪
ТГМ4А, ТГМ4Л
▪
ТГМ4Б
▪
ТГМ4Бл
▪
ТГМ4К
▪
ТГМ6, ТГМ6А
▪
ТГМ6-УГМК
▪
ТГМ61
▪
ТГМ6В
▪
ТГМ6Д
▪
ТГМ7
▪
ТГМ8К
▪
ТГМ8Э
▪
ТГМ8Эк
▪
ТГМ9
▪
ТГэ
▪
ТЕМ103
▪
ТЛ
▪
ТМЭ1
▪
ТМЭ2
▪
ТМЭ3
▪
ТУ1
▪
ТУ10
▪
ТУ2
▪
ТУ2М
▪
ТУ2МК
▪
ТУ3 (Т47)
▪
ТУ4
▪
ТУ5
▪
ТУ6А
▪
ТУ6Д
▪
ТУ6П
▪
ТУ6СП
▪
ТУ7
▪
ТУ7Р
▪
ТУ8
▪
ТУ8Г
▪
ТУ8ГЭ
▪
ТЭ1
▪
ТЭ30
▪
ТЭ5
▪
ТЭМ-ЛТХ
▪
ТЭМ-ТМХ
▪
ТЭМ1, ТЭМ1М
▪
ТЭМ10
▪
ТЭМ12
▪
ТЭМ14
▪
ТЭМ14М
▪
ТЭМ15
▪
ТЭМ15К
▪
ТЭМ16
▪
ТЭМ17
▪
ТЭМ18
▪
ТЭМ18В
▪
ТЭМ18Г
▪
ТЭМ18Д, ТЭМ18ДМ
▪
ТЭМ18ЭГ
▪
ТЭМ19
▪
ТЭМ2
▪
ТЭМ21
▪
ТЭМ23
▪
ТЭМ241
▪
ТЭМ28
▪
ТЭМ2А PKP
▪
ТЭМ2Б
▪
ТЭМ2М
▪
ТЭМ2МК
▪
ТЭМ2Н-УГМК
▪
ТЭМ2Т
▪
ТЭМ2ТК
▪
ТЭМ2У
▪
ТЭМ2УГМК
▪
ТЭМ2УМ
▪
ТЭМ2УМм
▪
ТЭМ2УС
▪
ТЭМ3
▪
ТЭМ31
▪
ТЭМ33
▪
ТЭМ35
▪
ТЭМ3М
▪
ТЭМ4
▪
ТЭМ5
▪
ТЭМ7
▪
ТЭМ7А
▪
ТЭМ9
▪
ТЭМ9H «SinaraHybrid»
▪
ТЭМ9КИ
▪
ЧМЭ2
▪
ЧМЭ3, ЧМЭ3Т, ЧМЭ3Э
▪
ЧМЭ3М
▪
ЧМЭ3М (ŽOS Zvolen)
▪
ЧМЭ3П
▪
ЧМЭ3эко
▪
ЧМЭ5
▪
ЭСУ3А
+
Паровози
▪
03
▪
03.10
▪
230
▪
37 (P6)
▪
464
▪
486.0
▪
56.1 (P8.3)
▪
74.0-3 (T11)
▪
78 (T18)
▪
89.70-75 (T3)
▪
91.3-18, 20 (P9.3)
▪
9П
▪
9Пм
▪
ALCO 1-3-0
▪
ALCO 1-4-0
▪
ALCO 1-4-1
▪
ALCO 2-3-0
▪
Baldwin 1-3-0
▪
Baldwin 1-4-0
▪
Baldwin 2-3-0
▪
BBÖ 113 / DR 33.1 / ÖBB 33
▪
BLW 0-6-0
▪
CFR 230
▪
D51
▪
Dn2t
▪
FS 740
▪
G10
▪
Hr1 (P1)
▪
KkStB 1
▪
KkStB 73
▪
OKl27
▪
Ol49
▪
Os24
▪
Prussian T 16.1
▪
Pt47
▪
Pu29
▪
S160
▪
SB 17a,b,c,d
▪
SStB
▪
Tk
▪
Tk3 (K5)
▪
TKt48
▪
Tr21
▪
Ty43
▪
Ty51
▪
Vr1 (L1)
▪
Vr2 (D1)
▪
Vulcan 1-3-0
▪
Vulcan 1-4-0
▪
Б
▪
ВП1, ВП2, ВП4
▪
Гр
▪
Еа, Ем
▪
Ес, Ел, Еф
▪
ИС
▪
Кв4
▪
Кп4
▪
Кч4
▪
Л
▪
ЛВ
▪
Од, Ов, Оп
▪
П36
▪
ПТ4, Кф4
▪
С
▪
СО
▪
Су
▪
Тип 157
▪
Тип 159
▪
Тип 83 (IVa5)
▪
ТЭ / 50 / DR/DB 50 / DR/DB 52 / CFR 150
▪
ФД
▪
Фл6
▪
Фт4
▪
Ша
▪
Щ
▪
Ъ
▪
Ь
▪
Э, Эг, Эл, Эн, Эш
▪
Эм
▪
Эр
▪
Эу
+
Пасажирські вагони локомотивної тяги
▪
296 Bpmz, Bimdzf, Bpmbdzf
▪
80-33, 86-33, 26-33 «CityShuttle»
▪
80-73 «CityShuttle»
▪
951
▪
BDt 400
▪
Bombardier BiLevel Coach Cab
▪
Bombardier Double-deck Coach (4th Generation)
▪
DD Unit Israel
▪
Driving Van Trailer
▪
Edo
▪
M6
▪
MDVC
▪
Railjet
▪
RIO (Rame Inox Omnibus)
▪
Twindexx Vario
▪
Vivalto
+
Спеціальні вагони
▪
МПД
▪
МПД2
▪
МПД2С
▪
ППК2В (КПМ)
▪
ППК2В (ЭТМ)
▪
ППК3В (КПМ)
▪
ППМ
▪
ПР (КПМ)
▪
ПР (ЭТМ)
▪
ПТ1067
▪
ПТЛ2
▪
СМ515
▪
СМ539
▪
УП3
▪
УП3М
▪
УП4
▪
УР1
▪
УСММ КС
+
Тягові агрегати та транспортувальні модулі
▪
2УТМ4Л
▪
EL1
▪
EL2
▪
EL21
▪
IIКП2А
▪
IIКП4А
▪
IVКП1
▪
IVКП1А
▪
Tka7
▪
Д100
▪
ДМ, ДМм
▪
К10
▪
К14
▪
Мз/2
▪
МК2/15
▪
МПЭ2У
▪
МТЭ
▪
НП1
▪
НПМ2
▪
ОПЭ1
▪
ОПЭ1А
▪
ОПЭ1АМ
▪
ОПЭ1Б
▪
ОПЭ2
▪
ПЭ2, ПЭ2М
▪
ПЭ2У
▪
ПЭУ1
▪
ПЭУ2
▪
ТЭС-ПСС-1К
▪
УТМ1
▪
УТМ1А
▪
УТМ2
▪
УТМ2М
▪
УТМ3
▪
УТМ5
▪
ЭК14
▪
ЭСУ1
▪
Модель не выбрана
▪
(не имеет значения)
Завод:
(не имеет значения)
ABB
ABBScandia
ABES (AEG, BBC, ELIN, Siemens)
ACEC (SA Ateliers de Constructions Electriques de Charleroi)
Adtranz – ABB Daimler Benz Transportation
AEG Aktiengesellschaf
AFB Belgium
AG Vulcan Stettin
ALCo
Allan Rotterdam
Alstom
Alstom Savigliano
ANF Industrie
AnsaldoBreda
ASEA AB
AW Neumünster
Baden AG
Baldwin Locomotive Works
Berliner Maschinenbau AG
BES (Brown, Boveri & Cie / ELIN / Siemens)
Bombardier
Bombardier Transportation Polska
Borsig
Brissonneau et Lotz
British Rail Engineering Limited
Brown, Boveri & Cie. (BBC)
CAF – Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles
China CNR Corporation
ČKD Praha
ČKD Vagonka
Clyde Engeneering
Combinatul Siderurgic Reşiţa; Malaks
Compel rail a. s.
Corifer
Crewe railway works
CRRC Zhuzhou Locomotive Co., Ltd.
CSR Ziyang Locomotive Co
CZ LOKO, a.s.
De Dietrich Ferroviaire (DDF)
Deutsche Waggonbau AG
Diesel Locomotive Works
Diesel-Loco Modernisation Works
Doncaster Works
Düwag AG
Electro-Motive Diesel
Electroputere S. A.
ELIN Aktiengesellschaft für elektrische Industrie
EMAM S.r.l.
English Electric
Fablok
FAUR
Ferrovie Nord Milano
FEW Blankenburg GmbH
Fiat Ferroviaria / Alstom Ferroviaria
FiReMa Trasport
Floridsdorf
Friedrich Krupp AG
Fuji Heavy Industries
Ganz-Hunslet
Ganz-MÁVAG
Geismar
General Electric
General Motors Diesel
GTW Vysoké Tatry (ŽOS Vrútky / Stadler Rail / Adtranz)
Guifões
H. Cegielski - Poznań S.A.
Hannoversche Maschinenbau AG (Hanomag)
Harsco rail (Fairmont Tamper)
Hellenic Shipyards/MAN/Siemens
Henschel-Werke
Hitachi Rail Italy
Hitachi, Ltd.
Hohenzollern Locomotive Works
Hyundai Rotem
Jenbacher Werke
Jungenthal Systemtechnik GmbH / Arnold Jung Lokomotivfabrik GmbH
Kalmar Verkstad
Karlsruhe
Kawasaki Heavy Industries Rolling Stock Company
Kinki Sharyo
Knox Kershaw Inc.
Kolejowe Zakłady Maszyn KOLZAM S. A.
KONČAR Group
KONČAR Group
Krauss, Linze
Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co KG
Krupp
Kuopion Konepaja OY
La Brugeoise et Nivelles SA / BN Constructions Ferroviaires et Métalliques
LEW Hennigsdorf
Linke-Hofmann-Busch / Alstom Transport Deutschland
Lokomo Oy
MACOSA
MACOSA / Meinfesa (GEC-Alstom) / Vossloh rail vehicles
MAN
Maschinenbau Kiel
Materfer
MBA - Maschinenbau und Bahnbedarfs AG
Messerschmitt-Bölkow-Blohm
Metropolitan-Vickers
MIN Niš
Montreal Locomotive Works
MotivePower
MotivePower Industries
MTH Praha A. S.
MTH REMONT
MTM
National Railway Equipment Company
Newag S. A.
Nippon Sharyo
NOHAB (Nydqvist & Holm AB)
Pafawag (Państwowa Fabryka Wagonów)
Pars nova a.s.
PESA (Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA)
Plasser & Theurer
Rába
RAW Halberstadt
Remarul 16 Februarie S.A.
Rīgas Vagonbūves Rūpnīca
Robel Bahnbaumaschinen
Rudolf Bauer GmbH
Saalasti Oy
Schneider Electric SE
Schweizerische Lokomotiv- und Maschinenfabrik
Siemens / Bombardier
Siemens AG
Siemens Velaro RUS B1 «Сапсан»
Siemens Velaro RUS B2 «Сапсан»
Simmering-Graz-Pauker
Škoda (Škoda Holding a. s.)
Škoda Vagonka
SMZ Dubnica nad Váhom
Softronic
Sorefame
Speno International SA
Stadler / Bombardier Transportation / ŽOS Vrútky
Stadler Rail AG
Stahlbau Knotz
StEG
Strømmens Værksted / Bombardier Transportation Norway
SVI S.p.A.
Talgo
Tampella
Tatra
Tecnomasio Italiano Brown Boweri / Bombardier Transportation Italy
Thyssen-Henschel
Transrapid International
Transtech Ltd
TREVI
TREVI
Turčianske strojárne Martin
TÜVASAŞ
TŽV Gredelj
Uerdingen Waggonfabrik
Vagónka Studénka
Valmet
VEB Lokomotivbau Elektrotechnische Werke «Hans Beimler»
VEB Lokomotivbau «Karl Marx» Babelsberg
VEB Schwermaschinenbau S. M. Kirow Leipzig
VEB Schwermaschinenbau S. M. Kirow Leipzig
VEB Waggonbau Bautzen
VEB Waggonbau Dessau
Voith Turbo Lokomotivtechnik GmbH & Co. KG.
Vossloh AG
Vulcan Foundry
Waggon Union
Waggon- und Maschinenbau Görlitz
Waggonfabrik Talbot
Werkspoor N.V.
Wiener Neustadt
WRB
Zaklady Pojazdów Szynowych w Stargardzie
ZNLE
ZNTK Mińsk Mazowiecki
ZNTK Oleśnica
ZNTK Poznan
ZNTK Stargard
ŽOS Vrútky
ŽOS Zvolen
ZŤS Martin
Đuro Đaković
Абаканский машиностроительный завод
Александровский машиностроительный завод
АО "Локомотив құрастыру зауыты"
Атбасарский электровозоремонтный завод
Брянский машиностроительный завод
Великолукский локомотиворемонтный завод
Воронежский тепловозоремонтный завод
Воткинский машиностроительный завод
Губинское торфопредприятие
Даляньский ПВРЗ
Даляньский электровозостроительный завод
Даугавпилский ЛРЗ
Дебальцівський машинобудівний завод
Демиховский машиностроительный завод
Екатеринбургский электровозоремонтный завод
Експрес Сервиз ООД
Ижорские заводы
Истьинский машиностроительный завод
Калининский экскаваторный завод
Калугапутьмаш
Калужский завод «Ремпутьмаш»
Камбарский машиностроительный завод
Кировский завод имени 1 мая
Коломенский завод
Красноярский паровозостроительный завод
Криворізький рудоремотний завод
Кушвинский машиностроительный завод
Ленинградский тепловозостроительный завод
Лиманське ПДМ
Локомотивное депо Лида
Людиновский тепловозостроительный завод
Метровагонмаш
Мичуринский локомотиворемонтный завод
Монетные механические мастерские
Московский локомотиворемонтный завод
Московский опытный завод путевых машин "Ремпутьмаш"
Мурашинский РМЗ
Муромтепловоз
Невский завод
Новосибирский электровозоремонтный завод
Новочеркасский паровозостроительный завод
Новочеркасский электровозостроительный завод
НПІ "Дніпроспецмаш"
Няндомские экспериментальные РММ
ООО «Уральские локомотивы»
Оренбургский ПРМЗ Ремпутьмаш
ПАТ "Івано-Франківський локомотиво-ремонтний завод"
ПАТ "Каховський Завод ЕлектроЗварювального Обладнання КЗЕСО"
ПАТ "Львівський локомотиворемонтний завод ЛЛРЗ"
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»
Пермский МРЗ
Подольский машиностроительный завод
ПрАТ "Дніпровський Електровозобудівний Завод ДЕВЗ"
ПрАТ "Запорізький Електровозоремонтний Завод ЗЕРЗ"
ПрАТ "Полтавський тепловозоремонтний завод"
Прочее
Путиловский завод
Раменский ремонтно-механический завод
Ржевский машиностроительный завод
Рижский вагоностроительный завод
Самарский механический завод "Сокол"
Саратовский экскаваторный завод
Свердловский ПРМЗ Ремпутьмаш
Сормовский машиностроительный завод (Красное Сормово)
Старокраматорський машинобудівний завод СКМЗ
Ташкентский вагоноремонтный завод
Ташкентский ОРМЗ
Ташкентский тепловозоремонтный завод
Тбилисский электровозостроительный завод
ТВЕМА
Тверской вагоностроительный завод
Тихвинтрансмаш (Титран-экспресс)
Тихорецкий машиностроительный завод им. В. В. Воровского
Торжокский вагоностроительный завод
Тулажелдормаш
Угличский РМЗ
Улан-Удэнский локомотивовагоноремонтный завод
Уральский завод железнодорожного машиностроения
Уссурийский локомотиворемонтный завод
Харківський завод транспортного машинобудування, ім. Малишева
ХК «Луганськтепловоз»
Царскосельский ПРМЗ
Челябинский ОЗПМ
Челябинский электровозоремонтный завод
Чжучжойский электровозостроительный завод
Шадринский автоагрегатный завод
Штадлер Минск
Энгельсский завод транспортного машиностроения
Ярославский вагоноремонтный завод «Ремпутьмаш»
Ярославский электровозоремонтный завод
Состояние:
(не имеет значения)
действующий
новый (не был в регулярной эксплуатации)
не работает
музейный экспонат/памятник
списан
местонахождение и судьба неизвестны
перенумерован/передан в пределах дороги
КВР/модернизация (смена модели)
передан на другую дорогу
расформирован
Примечание:
точное соответствие примечания
Построен:
с
.
.
по
.
.
не имеет значения
Списан:
с
.
.
по
.
.
не имеет значения
Утилизирован:
с
.
.
по
.
.
не имеет значения
Зав. серия:
точное соответствие
Зав. номер:
точное соответствие
Информация:
Тип:
все
составные записи
общие записи
Сортировать по
Наименованию
Сетевому номеру
Дате постройки
Дате списания
Заводской серии и номеру
Головна сторінка
·
Редколегія
·
Контакт-центр